Urząd Miejski w Leśnicy    ul. 1 Maja 9, 47-150 Leśnica   |   tel. 77 461 52 81   fax. 77 461 53 42   e-mail:

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 października 2019 roku zmianie ulegają godziny pracy Urzędu Miejskiego w Leśnicy oraz godziny otwarcia kasy Urzędu. Więcej informacji. 

Nowości z gminnych jednostek organizacyjnych


Ośrodek Pomocy Społecznej

Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnicy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pracownika socjalnego (2 etaty)


Czytaj więcej

PROGRAM Rodzina 500+ - po nowemu

PROGRAM Rodzina 500+ - po nowemuOd 1 lipca 2019 roku wchodzą w życie zmiany w programie Rodzina 500+.

Czytaj więcej

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawnaHarmonogram porad prawnych udzielanych w ramach poradnictwa NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA.

Czytaj więcej

Sprawozdania finansowe


Czytaj więcej

Bilans 2018


Czytaj więcej

Warsztaty kulinarne w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywieniowa

Warsztaty kulinarne w ramach Programu Operacyjnego Pomoc ŻywieniowaW dniu 26 lutego 2019 r. o godz. 10:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Leśnicy odbędą się warsztaty kulinarne w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywieniowa 2014-2020 Podprogram 2018 dla podopiecznych OPS w Leśnicy.

Czytaj więcej

Pomoc żywnościowa dla najbardziej potrzebujących

Pomoc żywnościowa dla najbardziej potrzebującychGłówny cel programu to udzielenie wsparcia osobom doświadczającym najgłębszych form ubóstwa poprzez udostępnienie pomocy żywnościowej w formie paczek lub posiłków.

Czytaj więcej

ŁAGODZENIE NEGATYWNYCH SKUTKÓW ZIMY

ŁAGODZENIE NEGATYWNYCH SKUTKÓW ZIMYApelujemy aby nie być obojętnym, gdy w pobliżu czy sąsiedztwie są osoby zagrożone i potrzebujące pomocy! Noc spędzona w niesprzyjających warunkach atmosferycznych przy dodatkowym osłabieniu organizmu może skończyć się tragicznie.

Czytaj więcej

Przemoc w rodzinie- pomoc

Informator zawierający dane teleadresowe podmiotów realizujących ofertę dla osób stosujących przemoc w rodzinie, a w szczególności realizujących programy korekcyjno- edukacyjne

Czytaj więcej

INFORMACJA O TERMINIE SKŁADANIA WNIOSKÓW NA ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE 500+, ŚWIADCZENIA RODZINNE, ŚWIADCZENIA Z FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO NA OKRES 2017/2018

Szanowni Świadczeniobiorcy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnicy informuje, że wnioski o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia wychowawczego 500+ na kolejny okres zasiłkowy 2017/2018 będzie można składać od 1 sierpnia 2017r.

Czytaj więcej

MIASTA PARTNERSKIE GMINY LEŚNICA